Serwis urządzeń CCTV – wybierz ten najlepszy

LC-4000NVR LC Security

Cena, zakres usług, gwarantowany czas naprawy czy jeszcze coś innego? Na co zwrócić największą uwagę, kiedy zamierzamy skorzystać z takiej oferty? Czym powinien zaskoczyć nas serwis cctv, jeśli zamierzamy zapoczątkować z nim długą i udaną współpracę? O to kilka cennych wskazówek, które pomogą odpowiedzieć na to pytanie.

 

Serwis serwisowi nierówny. Niektóre serwisy cctv specjalizują się w naprawach tyko jednego rodzaju urządzeń. Najczęściej będą to kamery lub rejestratory. Jeżeli chcesz mieć kompleksową obsługę, to dla własnej wygody należy znaleźć serwis, który zajmuje się tymi wszystkimi przedmiotami. W przeciwnym razie może Cię czekać wiele trudności w późniejszej eksploatacji tego systemu.

 

Kolejnym ważnym czynnikiem jest sprawdzenie cen. Niektóre serwisy urządzeń cctv mogą podejmować współpracę na zasadzie rozliczeń abonamentowych. Polega to na tym, że co miesiąc lub raz na rok płacona jest określona suma pieniędzy, a w jej cenie zawiera się serwis i pewien zakres napraw. Czy jest to dobre rozwiązanie? To zależy od składników oferty oraz wysokości abonamentu. Można również podjąć współpracę z serwisem na zasadzie indywidualnego wyceniania każdej z czynności. Naszym zdaniem jest to wygodniejsze rozwiązanie, zapewniające właścicielowi monitoringu większą swobodę działania. Dzięki temu możliwe jest na przykład skorzystanie z takich ofert serwisów, które w konkretnym czasie najlepiej nam odpowiadają i są najbardziej konkurencyjne na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *